Twoje Idealne Miejsce na Telewizor - Szafki RTV z Przemyślanym Przechowywaniem

Szafki RTV to niezbędny element każdego salonu, niezależnie od tego, czy posiadasz telewizor. Oferują one wiele miejsca do przechowywania różnych przedmiotów, z szafkami z drzwiczkami, przez szuflady, aż po półki. Wybór jest duży, a każda opcja jest dobra - zależy tylko od twoich potrzeb.

Szafki RTV są również dostosowane do szerokości telewizora - im większy telewizor, tym większa szafka. Wiele z nich posiada otwory na tylnej ścianie, które ułatwiają organizację kabli.

W naszej ofercie znajdziesz szafki w różnych stylach - od rustykalnych, przez nowoczesne, aż po skandynawskie. Wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada i wzbogać swoje mieszkanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gruszka24.pl!

Najczęściej zadawane pytania


W naszej ofercie znajdziesz szafki w różnych stylach - od rustykalnych, przez nowoczesne, aż po skandynawskie.

Wybór między szafką stojącą a wiszącą zależy od Twoich preferencji. Szafka wisząca daje wrażenie lekkości i nowoczesności, a czyszczenie pod nią jest łatwe. Szafka stojąca oferuje większą elastyczność w aranżacji.

Zaleca się, aby szafka RTV była o około 20-30 cm szersza niż telewizor. Dla telewizora o przekątnej 65 cali, który ma około 136 cm szerokości, szafka powinna mieć co najmniej 156 cm szerokości. Wysokość szafki zazwyczaj wynosi od 30 do 60 cm.

Ładowanie...